Za relaxem jedině do Infinit Maximus

Nikdy jsem nepochopila lidi, kteří nemají rádi Brno. Podle mě je to skvělé město se super hotýlky, restauracemi, bary a jedním z nejlepších wellness center. Mám na mysli Infinit Maximus, který se nachází několik kilometrů od centra Brna v nádherné lokalitě, ve které zapomenete na veškerý ruch města. Toto místo jsem navštívila již dvakrát v rozmezí dvou let a pokaždé se mi nechtělo domů. Poprvé jsem jela taxíkem z centra Brna (dostanete se sem i tramvají a Shuttle Busem, ale byla jsem líná čekat a chtěla jsem tam být co nejdříve), podruhé jsme vyrazili autem. Před komplexem je velké parkoviště, na kterém můžete po celou dobu relaxace auto zadarmo nechat. Sebou skoro vůbec nic nepotřebujete, jen si vezměte plavky a žabky, ve kterých můžete přecházet z místa na místo. Ručník i prostěradlo dostanete na místě. Na recepci si také můžete vybrat typ vstupu, vybírat lze z 90, 120 nebo 180 min. Já sáhla vždy po 180 minutách, ale klidně bych tu dokázala strávit i více času (čas, který zde strávíte navíc se vám pak počítá po minutách).

Saunový svět i termální bazény

Infinit Maximus jsem navštívila v březnu a v září, ale užijete si to tu v jakékoli období. V létě můžete relaxovat na zahrádce a chytat sluneční paprsky, v zimě se můžete po sauně zchladit ve sněhu. A jak tedy moje návštěva probíhala? Nejdřív jsem se rozhodla prozkoumat vodní svět. V termálním venkovním bazénu, který mění teplotu podle venkovního počasí, jsem relaxovala s koktejlem. Ten si můžete objednat na baru (hotovost sebou nepotřebujete, vše se vám načítá na čip) a vzít si ho sebou do vody. Jen pozor, abyste ho nevylili. Poté, co jsem se začala mírně rozpouštět, protože jsem strávila ve vodě spoustu času, jsem ještě na chvíli vyrazila do solné vířivky, ve které se budete cítit jako v moři. Návštěvu tohoto vodního světa jsem zakončila v relaxační místnosti (to nicnedělání je náročné) s výhledem na vnitřní bazén. Nachází se tu několik houpacích lehátek a krb, u kterého se vám bude skvěle odpočívat. Je jen na vás, jak dlouho tady strávíte, já patřím spíš mezi milovníky sauny, takže jsem se spíš těšila tam. Do saunového světa je vstup pouze v prostěradle, plavky tak můžete buď odnést do vaší skříňky nebo je můžete nechat v saunovém světě na jedné z poliček.

Lucie Srbová blogerka

Infinit Maximus se o vás skvěle postará

Do saunového světa jsem se moc těšila a přestože do sauny chodím poměrně často, toto místo mě uchvátilo. Je toho tady tolik, že člověk neví, kde začít. Sama jsem vyzkoušela bylinkovou saunu, alchymistův sklep, jeskynní svatyni, saunu na jezeře, vulkáno saunu, citrusovou, solnou a medovou saunu a parní solní lázeň. Asi vám nemusím říkat, že byly všechny skvělé. Na chvíli jsem zamířila i do vinného sklípku, kde je kolem 40 stupňů, ale dlouho jsem zde nevydržela, protože tu na mě byla docela zima. K ochlazení máte v Infinit Maximus také několik různých možností. Klasické ochlazovací bazénky, kádě a nádoby s ledem jsou super, ale pokud sem zavítáte, určitě musíte vyzkoušet ochlazovací jezírko. Už jen pohled na toto přírodní jezírko vás uklidní. Během saunování jsem pravidelně doplňovala tekutiny v baru, kde mají skvělé limonády, kávy i něco ostřejšího, a dala jsem si i něco na zub. Jejich panini přijde po pár hodinách na tomto nádherné místě vhod. K relaxaci jsem využila jak venkovní místa, tak odpočívárny. Ať už zvolíte cokoli, určitě se vám tu bude líbit. Vše je čisté a panuje zde příjemná atmosféra. Zatím jsem neměla možnost využít saunové ceremoniály, nějak jsem na ně vždycky zapomněla, ale určitě je chci vyzkoušet, až se sem vydám znovu. A to bude určitě brzy. Vždyť jsem tady ještě nevyzkoušela ani privátní koupele, na které jsem slyšela samé skvělé věci.

Interiéry ☆☆☆☆☆/☆☆☆☆☆

Služby ☆☆☆☆☆/☆☆☆☆☆

Čistota ☆☆☆☆☆/☆☆☆☆☆

Follow:
Sdílet: