Infinit Maximus

Infinit Maximus

Nebe na zemi. I tak by se dal nazvat rezort Infinit Maximus, který se nachází v Brně. Toto místo, které si nesmí nechat ujít žádný milovník sauny, se nachází jen několik kilometrů od centra města. Vůbec byste to ale nepoznali. Čas se tady téměř zastavil a čeká tu na vás jen relaxace a pohoda. A jak se do této oázy klidu dostane? Nejsnáze to půjde autem, které můžete zaparkovat hned před rezortem, ale zvládnete to i bez něj. Stačí sednout na tramvaj 1,3 nebo 11 a vystoupit na zastávce Přístaviště, kde přestoupíte na Shuttle bus, který vás doveze na místo. A to zcela zdarma. Pojďme se tedy blíže podívat na to, co na vás v Infinit Maximus čeká.

Saunový svět, privátní koupele i wellness balíčky

Kde začít. Infinit Maximus toho nabízí skutečně velké množství. Začneme tedy u saun. Unikátní saunový svět ukrývá 12 saun, za zmínku stojí například sauna na jezeře, vulkáno sauna, citrusová a medová sauna či vinný sklípek, který se vyznačuje střídavou teplotou závislou na venkovním počasí. Ať už si vyberete jakoukoliv saunu, po jejím absolvování na vás čekají ochlazovací bazénky, přírodní ochlazovací jezírko a relaxační venkovní i vnitřní zóny. Pokud vám při saunování vyhládne, můžete využít fresh baru, kde si můžete objednat osvěžující drinky i zdravé občerstvení. Ujít byste si neměli nechat ani saunové ceremoniály v saunovém dómu. Vybírat můžete ze tří druhů, energetického, relaxačního a příběhového. Všechny trvají 10 až 15 min a jsou skvělým zážitkem.

Pokud saunování pro vás není úplně to pravé, využijte zónu s termálními bazény. I zde je z čeho vybírat, vyzkoušejte třeba venkovní termální bazén s vířivými lavicemi, slaný whirpool, relaxační bazén či klasický whirpool. Zamluvit si můžete také koupele v privátní zóně, kde se nachází whirpool, vířivá vana a Bali vana, která je pokryta čerstvými květy. K dotvoření romantické atmosféry si můžete zakoupit láhev vína či lehké občerstvení. Že byste chtěli ještě něco víc? Není problém. Infinit Maximus nabízí také masáže a další procedury.

Chcete-li pobyt na tomto snovém místě darovat jako dárek, máte hned několik možností. V první řadě lze pořídit poukaz, a to ať na samotný vstup do wellness světa, na masáž nebo do privátní zóny. Další možností jsou wellness balíčky, které v sobě skrývají už něco víc. Welness tak lze spojit s večeří nebo namíchat různé procedury dohromady. Součástí rezortu je také Hotel Maximus Resort. Můžete se sem tedy vydat na několik dní v rámci balíčku romantický wellness pobyt, prodloužený víkend či welness pobyt relax.

Infinit Maximus v kostce

  • rezort nabízí saunový svět, termální bazény, masáže a koupele
  • lze se zde ubytovat v hotelu Maximus Resort
  • jejich dárkové vouchery můžete využít jako dárek
  • k dispozici je venkovní parkoviště zdarma, parkovat lze i v krytých garážích za 30 Kč na hodinu
  • Infinit má několik dalších poboček v České republice
  • pro časté zákazníky nabízí Infinit věrnostní kartu, která se dá dobít online
  • wellness je určeno pro dospělé, děti do 15 let musí být pod neustálým dohledem

Infinit Maximus

Hrázní 4a, Brno – Kníničky

maximus.infinit.cz


Follow: