KONTAKT

Lucie Srbová Bloudím Českem

Vítejte na stránce Bloudím Českem. Krásných hotelů, apartmánů, restaurací, kaváren a dalších zajímavých míst je v České republice nespočet! Přestože sem pravidelně přidávám nové tipy, bohužel nestíhám objevovat všechny místa, která by si zasloužila pozornost. Proto bude ráda za jakékoliv tipy. Máte v okolí prima bar nebo jste při cestování po ČŘ narazili na skvělou saunu, aquapark či další místo, které vám vytřelo zrak? Neváhejte mě kontaktovat.

PS: to samé platí i pro majitele těchto úžasných míst. Chcete se pochlubit tím, co jste vytvořili? Pošlete mi email a já vás velmi ráda přidám do seznamu. 😊

Email: cestujiceskem@gmail.com

Jak Bloudím Českem vlastně funguje

Jste na tomto blogu poprvé a úplně nevíte, jak se zde správně orientovat? Je to snadné. V levém horním rohu najdete všechny kategorie míst, které doporučuji navštívit. Kavárny, bary a veškerá místa, kde se můžete skvěle najíst a napít naleznete v sekci Restaurace, ubytování snů zase objevíte v sekci Hotely. Další skvělá místa, jako jsou sauny, zábavní parky, golfová hřiště a další na vás čekají v sekci Zábava.


Kromě mých doporučení najdete na Bloudím Českem také články, které popisují mé konkrétní zážitky z navštívených míst. Stačí kliknout na sekci Testuji, kde se dozvíte, jak moc jsem si dané místo užila (pokud se vám nechce číst celý článek, najdete na konci počet hvězdiček, který symbolizuje, jak moc jsem zde byla spokojená).