Na jednu noc filmovou hvězdou v Anybody Hotel

Anybody Hotel

Vždycky jsem si přála být herečkou, líbila se mi představa, že se člověk na chvíli stane úplně někým jiným. Jelikož jsem si ale za tímto snem moc nešla, jsem nadšená, že v Čechách existuje hotel, kde si to mohu plně vynahradit. Anybody Hotel v Brně je pro mě doteď jedničkou mezi hotely a to jak v Čechách, tak v zahraničí. A hned vám povím proč. Jejich fantastické pokoje jsem navštívila už dvakrát a pokaždé s někým jiným, takže bude zajímavé se podívat i na to, jak se moje zkušenost liší. Pokaždé jsem si to ale neskutečně užila.

Jedeme do Brna

Poprvé jsem se do Anybody Hotel vydala v březnu 2019 s kamarádkou a blogerkou Alex. Přestože je hotel určen primárně pro páry, hrozně se nám líbil tento koncept a chtěly jsme ho vyzkoušet na vlastní kůži. Bydlím v Praze a jelikož neřídím, vydaly jsme se s Alex do Brna vlakem Regiojet v Relax sekci. Dá se odtud skvěle pracovat (k dispozici totiž máte zásuvky i WIFI) a 2,5 hodiny dlouhá cesta vám tak uteče neskutečně rychle. Hotel se nachází na Zelném trhu, na kterém jsme byly z nádraží asi za 10 minut. Jelikož jsem přijely o trochu dříve než probíhá check-in, zašly jsem do jedné z okolních kaváren. Samotná lokace hotelu je naprosto perfektní, všechno tu máte téměř po ruce. Po 14. hodině jsme se vydaly do pokoje. Jelikož jsme neudělaly check-in online, naše první kroky vedly k digitálnímu kiosku (klasickou recepci tady nečekejte). Tam stačí zadat pouze číslo rezervace a vaše základní údaje, za což dostanete kód k vašemu pokoji. Všechny se nacházejí ve třetím patře, do kterého se dostanete průhledným výtahem, ze kterého máte super výhled. S Alex jsme si vybraly pokoj Noc na scéně.

Teď budeme trochu cestovat časem. Každou část vám totiž popíšu dvakrát, abyste mohli porovnat obě mé zkušenosti. Podruhé jsem do hotelu vydala v září 2021 s přítelem, kterému jsem pobyt koupila k narozeninám. Tentokrát jsme už vyrazili autem, což bylo mnohem pohodlnější. Jelikož ale Anybody Hotel nemá vlastní parkoviště, musíte počítat s tím, že ho necháte na jednom z placených parkovišť v okolí. O check-in se staral přítel a udělal ho již před odjezdem online, takže jsme kiosek nevyužili a rovnou vyjeli do třetího patra k našemu rezervovanému pokoji Skrytý půvab hříchu.

Vítejte v Anybody Hotel

Pro náš holčičí večer jsme si vybraly pokoj inspirovaný filmem Snídaně u Tiffanyho. Ihned po příchodu jsme byly nadšené. Interiér je naprosto dokonalý (tu vanu potřebuji nutně domů) a v pokoji na vás čeká spousta překvapení. Nás samozřejmě hned zaujal minibar, ve kterém najdete kromě alkoholických i nealko nápojů také něco k snědku. Po krátkém rozkoukání jsme začaly objevovat, co pokoj ukrývá. Hned u vchodu najdete tablet, kterým spouštíte hru. Jelikož jsme jí ale s kamarádkou nehrály, vysvětlím vám její průběh až za chvíli. Kromě scénáře můžete přes tablet také ovládat muziku (za mě naprosto skvělý výběr, hned jsem si několik písniček uložila) a osvětlení. Další parádní věcí jsou rekvizity, které se schovávají ve velkém retro kufru. Čekají tam na vás paruky, různé doplňky, masky s podobiznami filmových postav, sošky Oscarů a hry. Jelikož jsme s kamarádkou samotnou hru nehrály (ona navíc nemluví česky a v té době ještě nebyla k dispozici anglická varianta), využily jsme pokoj především pro focení. Protože každé zákoutí je děsně fotogenické. Strávily jsme zde několik hodin a vůbec se nám nechtělo vycházet ven objevovat Brno. Tenhle hotel vás prostě chytne a nepustí.

Brněnský hotel pro zamilované

Teď si pojďme konečně něco říci k té hře, kolem které se vlastně celý koncept Anybody Hotelu točí. Když jsme do hotelu vyrazili s přítelem, vybrali jsme si pokoj inspirovaný filmem Kráska dne. Jelikož jsme ani jeden z nás film neviděli, vůbec jsme netušili, co nás čeká. Byli jsme ale příjemně překvapeni. Kromě obří a děsně pohodlné postele jsme zde objevili zpovědnici, dvě kápě a stěnu plnou nejrůznějších rekvizit. Vzali jsme si tedy tablet a spustili scénář, který nám říkal, co máme dělat. Dostali jsme za úkol posadit se do zpovědnice a vybrat si z kartiček hříchů, které bychom si rádi splnili. K jejich splnění sloužily i zmíněné rekvizity, našli jsme tak třeba olejíčky na masáže, peříčka, ale i pouta a provazy. Je jen na vás, co všechno chcete využít a jak chcete hrát (scénář vám slouží jen jako takový rádce). Musím říct, že přestože jsem si užila obě návštěvy, rozhodně to doporučuji spíš pro páry. Užijete si tak víc zábavy a získáte vzpomínky, které vám jen tak někdo nevezme.

☆☆☆☆☆/☆☆☆☆☆

Follow:
Sdílet:

2 Komentáře

 1. petrik
  22 listopadu, 2021 / 19:49

  beautiful people!!

  • stylewithoutlimitscz
   Autor
   2 prosince, 2021 / 14:00

   Thanks!