Anybody Hotel

Anybody Hotel Brno

Klasické hotely vás už nebaví a hledáte něco trochu odlišného? Pak je pro vás Anybody Hotel v Brně jako dělaný. Tento jedinečný koncept vás pohltí a vám se nebude chtít opustit pokoj (ať už si vyberete jakýkoliv). Co je na tomto místě tak jedinečné? Začneme od začátku. Hotel s deseti pokoji se nachází na Zelném trhu a možná ho hned na první pohled nepoznáte. Ukrývá se za barokním sousoší hned vedle divadla Husa na provázku. Jakmile vejdete dovnitř, čeká na vás v chodbě digitální kiosek, přes který provedete check-in. Využít ho ale nemusíte, snadno provedete check-in i doma na počítači. Pak už jen stačí vyjet do třetího patra a najít vámi zarezervovaný pokoj.

Brněnský hotel nabízející neskutečné zážitky

Běžně si vybíráte pokoj podle toho, kolik v něm bude spát lidí a jak je velký. Zde ale volíte, kde strávíte noc, podle úplně jiných kritérií. Všech 10 pokojů je vytvořených primárně pro páry, takže sem doporučuji vzít vaši drahou polovičku. S kamarádkou si to také užijete, ale rozhodně to nebude ono. A co je tedy na pokojích výjimečného? Každý je tvořený podle nějakého filmu z šedesátých let. Vybírat můžete například pokoj inspirovaný filmy Goldfinger, Snídaně u Tifannyho, Muž z Acapulca, Kráska dne či Sladký život. V pokoji dostane tablet, kterým ovládáte hudbu, osvětlení a také scénář k danému filmu. Můžete se tak vžít do nových rolí a stát se na jeden večer hercem či herečkou. K dispozici máte vždy několik rekvizit, které dotváří celkovou atmosféru, minibar a samozřejmě velkou pohodlnou postel.

Klasickou hotelovou snídani tady také nečekejte. Na každém pokoji na vás bude čekat voucher do jednoho z pěti míst, ve kterých vám přichystají skvělá vajíčka, toasty nebo třeba lívance. Vybírat můžete z těchto podniků: Podnik, 4pokoje, Café Momenta, Cosmopolis Café a Jazz Café Podobrazy. Toto a velké množství různých pokojů dělá z Anybody Hotelu místo, kam se můžete neustále vracet a získávat nové nezapomenutelné zážitky.

Anybody Hotel v kostce

  • online check-in doma nebo v digitálním kiosku na místě
  • snídaně formou voucheru do jednoho z pěti místních podniků
  • pokoje se standardně pronajímají jen na jednu noc – jedná se o zážitek
  • domácí mazlíčky nechte doma a děti raději také
  • pokoje zahrnují sprchu či vanu, kávovar, minibar, klimatizaci a hudbu a světla ovládané tabletem
  • hra je k dispozici jak v češtině, tak v angličtině
  • check-in probíhá od 14:00, check-out je do 10:00
  • doporučuji včasnou rezervaci, pokoje bývají dost plné
  • hotel nemá parkoviště, je třeba zaparkovat v okolí
  • pokud sháníte dárek, můžete zakoupit voucher na ubytování

Anybody hotel

Zelný trh 10, Brno

www.anybody.czFollow: