Je libo tacos? Vyzkoušejte Las Adelitas Taquería.

Las Adelitas Taquería

Miluju večery, kdy můžu posedět v restauraci s útulnými interiéry a několik hodin si vychutnávat jejich pokrmy a drinky. Přes den ale většinou běhám z místa na místo a na oběd mi zbyde jen pár minut. A právě pro tyto okamžiky jsem si oblíbila Las Adelitas Taquería na Náměstí Míru. Toto malé místo nedaleko kostela Svaté Ludmily v sobě ukrývá hned několik pokladů. První věc, kterou musím ocenit, je rychlost přípravy. Pokud tedy spěcháte a chcete vyzkoušej jídlo někde jinde než v KFC či dalším fast foodu, určitě Las Adelitas Taquería vyzkoušejte. Kromě pobočky na Náměstí Míru otevřeli majitelé také bistro v Dejvicích. To jsem ale osobně zatím nevyzkoušela, takže nemůžu posoudit. Věřím ale, že jídlo bude stejně dobré.

Tacos a margarita: Kombinace snů

No a teď už k tomu nejdůležitejšímu – jídlu. V Las Adelitas Taquería na vás čekají skvělé tacos připravované stejným způsobem jako v Mexiku. Sama jsem vyzkoušela už několik druhů, od varianty s restovanou vepřovou kýtou a trhanými kuřecími prsy po vegetariánskou verzi, a všechny chutnaly skvěle. První místo si ale u mě jednoznačně vysloužila Sopa azteka s kuřecím masem. Miluju polévky, mohla bych je jíst od ledna do prosince, a tenhle mírně pikantní počin s masem, sýrem a quacamole je prostě pecka. Skvěle poslouží jako svačinka nebo předkrm k dalším chodům. Při návštěvě jsem si nemohla nechat ujít ani flan s karamelovou polevou, který je lehký a díky menší velikosti po něm nemá člověk výčitky svědomí. Ale co. Člověk si musí ten život trochu osladit, ne?

Las Adelitas Taquería u vás doma

Tacos i další pokrmy tu mají moc dobré, ale počkejte, až vyzkoušíte jejich margaritu. Vypít si jí můžete v menším prostorách bistra, kam se sice vejde jen pár lidí, ale když se vám podaří získat místo, čeká na vás parádní výhled na kostel. Jídlo vám samozřejmě také zabalí a pokud si chcete mexickou kuchyni vychutnat u vás doma, nechte si ho dovést domů. Určitě nebudete litovat.

Interiéry: ☆☆☆☆/☆☆☆☆☆

Obsluha: ☆☆☆☆☆/☆☆☆☆☆

Jídlo: ☆☆☆☆/☆☆☆☆☆


Follow: