Las Adelitas Taquería

Pokud milujete tacos, pak jste na správném místě. Las Adelitas Taquería vám je připraví stejným způsobem, jakým jsou připravovány v Mexiku. Jejich pobočky najdete v ulici Rumunská hned vedle kostela Svaté Ludmily, na který máte z tohoto bistra krásný výhled, a v ulici Na Hutích v pražských Dejvicích. Pobočka na Náměstí Míru má menší vnitřní posezení a několik venkovních míst, na kterých si můžete na chvíli odpočinout a vychutnat si skvělé mexické jídlo. Toto místo skvěle poslouží, pokud máte jen pár minut na oběd a nechce se vám jíst ve fast foodu. Jídlo, která vám připraví za skutečně velmi krátkou dobu, vám sebou také klidně zabalí, takže si ho můžete sníst v kanceláři nebo doma.

Je libo margaritu?

A co na vás v Las Adelitas Taquería čeká? V první řadě to jsou mexická tacos. Vyzkoušet můžete variantu s trhanými kuřecími prsy vařené v rajčatové omáčce, s restovaným hovězím, s restovanou vepřovou kýtou nebo s trhanou vepřovou kýtou dušenou v achiote a pomerančové šťávě. Jste vegetarián nebo vegan? I tady na vás myslí, a proto pro vás připravili taco s restovaným kaktusem, brambory a fazolemi. Kromě tacos v menu najdete také gringo (tortilu plněnou vepřovou kýtou) a polévku Sopa Azteka s kuřecím masem a guacamole. Samozřejmostí jsou i margarity, a to jak klasické, tak mangové. Jako sladká tečka tady na vás čeká flan s karamelovou polevou.

Las Adelitas Taquería pro své zákazníky také připravuje nejrůznější nabídky za skvělé ceny. Doporučuji vždy sledovat jejich oficiální stránky nebo sociální sítě, kde najdete všechny potřebné informace.

Las Adelitas Taquería v kostce

  • hlavními hvězdami jsou zde mexické tacos a margarity
  • v Praze se nacházejí dvě pobočky – v Dejvicích je v neděli zavřeno, na Vinohradech si můžete pochutnat každý den
  • restaurace nabízí vegetariánská i veganská jídla
  • lze platit kartou i hotovostí
  • jídlo lze zabalit sebou
  • na tacos si můžete pochutnat i doma – restaurace dováží jídlo i pití po Praze
  • možnost posezení ve vnitřních i venkovních prostorách
  • lze využít výhodných nabídek – tacos v kombinace s polévkou či pitím za výhodné ceny

Las Adelitas Taquería

Rumunská 34, Praha 2

Na Hutích 4, Praha 6

www.lataqueria.cz


Další skvělé restaurace naleznete zde.

Follow: