Tee House

Pokud potřebujete na chvíli opustit ruch velkoměsta a užít si neposkvrněnou přírodu, vyrazte do hotelu Tee House v srdci Beskydských hor. Najdete ho v obci Čeladná vedle resortu Golf Čeladná, který potěší všechny milovníky golfu. V hotelu najdete 34 dvoulůžkových pokojů, 3 apartmány a nově zřízené wellness. Na místo se dostanete nejlépe autem, které můžete nechat na hotelovém parkovišti. Pokud zvolíte klasický pokoj Comfort, naleznete v něm balkon, mini lednici a kávovar. Apartmány Premium vám poskytnou ještě větší pohodlí, za které si ale musíte připlatit.

Pro hráče golfu i milovníky jídla

V hotelu Tee House si přijde na své skutečně každý. Jak už bylo zmíněno, hotel se nachází vedle golfového hřiště s golfovou klubovnou. Zahrát si můžete na jednom z mistrovských PGA hřišť nebo si rovnou zaplatit hodinu s trenérem. Až vám po hře vyhládne, vydejte se do restaurace Golf, ve které se podávají snídaně, obědy i večeře. Restauraci lze také využít pro firemní akce, svatby či rodinné oslavy. Součástí hotelu Tee House je také wellness centrum. A co v něm najdete? Finskou a parní saunu, vyhřívaný bazén, relaxační zónu a fitness centrum. Pokud si chcete pobyt naplno užít, doporučuji si také zarezervovat masáž nebo ošetření pleti.

Beskydy nabízí nespočetné možnosti aktivního využití. V letních měsících vyrazte na túru Smrk, na Ondřejník, Lysou horu nebo Radhošť, na bobovou dráhu Boboffka nebo na oblíbenou Stezku Valašska. Sportovci kromě golfu mohou vyrazit na kola nebo do Horse Ranch a v zimě lyžovat na lyžařskou sjezdovku SKI Malenovice. Ať už si vyberete cokoliv, nudit se zde rozhodně nebudete.

TEE HOUSE V KOSTCE

  • součástí je parkoviště, wellness centrum a golfový rezort
  • lze zakoupit pobytové balíčky či pořídit dárkový voucher
  • recepce je v provozu 24 hodin denně
  • na recepci je možné zakoupit vína, sýry, uzeniny a těstoviny
  • na pokojích najdete sprchový kout, hotelovou kosmetiku, ručníky, klimatizaci, fén, kávovar a trezor
  • do hotelu lze vzít děti i domácí mazlíčky
  • hotel je vhodný i pro firemní akce či soukromé oslavy
  • na místě vám zapůjčí golfové i jiné sportovní vybavení

Tee House

Čeladná 990

www.teehouse.cz

Další úžasné hotely v České republice naleznete zde.

Foto: BoysPlayNice

Follow: