Nezvalova Archa: Hotel, ve kterém jste obklopeni designem

 Nezvalova Archa

Jsem ostuda, donedávna jsem v Olomouci nikdy nebyla, a proto jsem to musela co nejrychleji napravit. Nakonec jsme se tam rozhodla strávit prodloužený víkend a k přespání si vybrala smarthotel s názvem Nezvalova Archa. Jelikož jsme plánovali s přítelem různé výlety po okolí, jeli jsme autem, které jsme jednoduše zaparkovali v okolních ulicích hotelu. Pokud ale plánujete do hotelu vyrazit vlakem nebo autobusem, nemusíte se bát, že budete těžké kufry vláčet několik kilometrů. Do čtvrt hodinky jste totiž na místě, takže cestu zvládnete i s velkým loďákem či na podpatcích. První plus ode mě hotel získat za samoobslužný check-in. Jednoduše jsem si na recepci vyzvedla připravenou obálku s hotelovou kartou a výtahem vyjela do pokoje, kde jsem našla všechny další potřebné informace. Nemusela jsem tak řešit, v kolik přijedu nebo se dohadovat s někdy nepříjemným personálem. Tyhle samoobslužné hotely mě poslední dobou baví čím dál víc.

Minimalistické pokoje s pohodlnou postelí

Pokoje jsou menší, ale čisté a vzdušné a nabízejí vše, co byste během pobytu mohli potřebovat. V malé kuchyňce si připravíte čaj nebo kávu a po teplé sprše můžete zalézt do peřin a sledovat televizi. Pokoj má také dostatek úložných prostor, takže pokud si stejně jako já po příjezdu vše vybalujete, nebudete mít problém s nedostatkem místa.

Klasickou snídani s obsluhou tady nečekejte, hlady ale v hotelu neumřete. Ve společné kuchyni, kterou stejně jako zbytek hotelu zdobí designové kousky, najdete každé ráno pečivo, šunky, sýry, cereálie a další dobroty. Velké lednice pak ukrývají další jídlo i pití, na kterém si můžete pochutnat ve dne i v noci. Stačí si jen vybrat a vše, co jste spotřebovali, naťukat do smart kasy a rovnou zaplatit kartou.

Nezvalova Archa láká k relaxaci

Během pobytu jsem měla možnost obdivovat krásné společné prostory a jídelnu, nejvíc mě ale zaujala privátní sauna. Ta je i díky erotickým obrazům jako dělaná pro rande s vaší milovanou osobou. Po předchozí rezervaci si vyzvednete kartu od sauny, ve které na vás čekají osušky, prostěradla a masážní stůl s masážními oleji. Své drahé polovičce tak můžete udělat romantickou masáž, po které si oba odpočinete v malé, ale útulné sauně. K dispozici je také koupelna na schlazení.

Nezvalova Archa mě okouzlila hned několikrát. Jako milovník umění jsem ocenila všudepřítomné obrazy a dekorace, stejně tak mě dostala krásná sauna a jídelna, ve které jsem se nemusela tlačit s ostatními hosty, jako je tomu občas ve velkým hotelech. V Nezvalově Arše se prostě budete cítit jako doma.

Interiéry: ★★★★★

Služby★★★★☆

Čistota: ★★★★★

Follow: