Dinner in the Sky

Dinner in the sky

Milujete jídlo a baví vás objevovat nové věci? Pak rozhodně vyzkoušejte Dinner in the Sky, projekt, který vám nabídne nezapomenutelný kulinářský zážitek 50 metrů nad zemí. A nenechte se zmýlit, restaurace se nenachází ve vysoké budově, ze které vás čeká výhled na Prahu, nýbrž na plošině, kterou vyzvedne do oblak jeřáb. Začínají se vám dělat mrákoty? Nemusí. Dinner in the Sky jsem sama vyzkoušela, a přestože nejsem zrovna velký fanda výšek, tento zážitek jsem si nesmírně užila. Po celou dobu sedíte připoutaní k sedačce, takže o svou bezpečnost se bát nemusíte a můžete si v klidu užívat neskutečné výhledy. Jen pozor na mobilní telefony, vidličky, nože a další drobnosti, které máte u sebe. Ty při troše nepozornosti spadnout mohou a jelikož je pohltí Vltava, která se nachází přímo pod vámi, už je nikdy neuvidíte.

Oběd či večeře v oblacích

Nalákala jsem vás a vy chcete na tento zážitek vyrazit už zítra? Tady mám pro vás první nemilou zprávu. Pořadatelé Dinner in the Sky se rozhodli organizovat tuto akci pouze v září a to jen v omezených termínech. Proto s nákupem voucheru neotálejte, mohlo by se stát, že už bude brzy všechno vyprodané. K jednomu stolu se totiž vejde jen 22 lidí. V roce 2022 budete moci stejně jako loni tento romantický zážitek se špetkou adrenalinu zažít na pražské náplavce, ze které budete mít celou Prahu jako na dlani.

Skvělé jídlo od špičkových kuchařů si můžete vychutnat během oběda nebo večeře. Chcete-li si užít tento zážitek opravdu naplno, sáhněte po variantě Dinner in the Sky Exclusive, která probíhá při západu slunce. Na přivítanou dostanete skleničku Prosecca a během 60 minut ve vzduchu si pochutnáte na několika chodech, které šéfkuchař servíruje přímo před vámi, a neomezeném přísunu nealko nápojů, červeného a bílého vína i piva. Prostě zážitek, na který jen tak nezapomenete.

Dinner in the Sky v kostce

  • oběd či večeře v 50 metrech nad zemí
  • na akci je třeba dostavit se 20 minut předem
  • kvůli bezpečnosti je minimální povolená výška 150 cm
  • zážitek je možný i pro vozíčkáře
  • vegetariánské menu k dispozici
  • kabelky a batohy lze ponechat ve stanu vedle jeřábu
  • pokud akutně potřebujete použít toalety, technik sjede s jeřábem dolů
  • rezervace probíhají online (poukaz je třeba pořídit dost dopředu)
  • vhodné jako dárek

Dinner in the sky

Dvořákovo nábřeží, Praha

www.dinnerinthesky.cz


Follow: