Chateau Trnová

Chateau Trnová

Dovolená na zámku. To zní jako sen, ne? A právě ten vám splní v romantickém wellness hotelu Chateau Trnová, který otevřel své brány teprve v roce 2021. Nezapomenutelný zážitek na vás čeká v malebném zámečku ze 17. století nedaleko Prahy. Ten prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nyní funguje jako butikový hotel nabízející vše, co potřebujete, abyste si pořádně odpočinuli od ruchu velkoměsta. Ať už plánujete dorazit s partnerem, nejlepší kamarádkou nebo se dvěma ratolestmi, v Chateau Trnová se o vás skvěle postarají. Stačí si vybrat z několika typů pokojů, které vás okouzlí svých designem. Svatební apartmá si zamilujete, i když zrovna neplánujete svatbu. Velká manželská postel, vana na lvích nohou i balkon s fantastickým výhledem do zahrady dělají z tohoto pokoje ideální místo pro oslavu výročí, žádost o ruku či romantický víkend. Další pokoj, který stojí za zmínku, je Tower Suite. Toto největší apartmá o rozloze 97 m² s obývacím pokojem, hernou pro děti, dvěma ložnicemi, dvěma balkony a koupelnou uspokojí i ty nejnáročnější.

Skvělá gastronomie a odpočinek pod jednou střechou

Přestože se místo nachází nedaleko od Prahy, budete mít pocit, že se zde zastavil čas. Nádherná zámecká zahrada s jezírkem přímo vybízí k relaxaci pod širým nebem. Na střeše na vás pak čeká vířivka, sauna a pohodlná lehátka, využít můžete i venkovní bazén. Pokud si chcete váš pobyt užít na maximum, využijte jeden z nabízených balíčků. Dámská jízda, romantika ve dvou nebo třeba adventní pobyt se zážitkovým menu zahájeným degustací vaječných likérů. Fantazii se zde meze nekladou.

Na své si zde přijdou také milovníci jídla. Hotelová restaurace pod taktovkou italského šéfkuchaře Emanuele Mugnaini poteší vaše chuťové buňky. Záleží zcela na vás, zda zvolíte něco z nově vytvořeného á la carte menu nebo pozvete kolegy či obchodní partnery na business oběd. Svojí drahou polovičku zajisté okouzlíte také snídaní na zámku nebo degustací ve vinném sklípku. Ať už v hotelu strávíte několik nocí nebo se sem vydáte jen na večeři, jedno je jasné. Na váš pobyt v Chateau Trnová jen tak nezapomenete.

Chateau Trnová v kostce

 • wellness hotel na zámku nedaleko od Prahy
 • součástí je i restaurace, kterou vede šéfkuchař Emanuele Mugnaini, a vinný sklep
 • o váš odpočinek se postará sauna, vířivka na terase a vnitřní bazén
 • v Chateau si můžete dopřát také masáže pro páry i jednotlivce
 • vhodné i pro rodiny s dětmi
 • WiFi k dispozici
 • pokoje lze rezervovat online
 • hotel nabízí pobytové balíčky
 • jako dárek lze pořídit voucher v hodnotě 1500, 3000, 5000 nebo 10 000 Kč
 • vaše auto můžete nechat na monitorovaném parkovišti u zámku
 • místo je ideální pro pořádání svateb, rodinných oslav či teambuildingů

Chateau Trnová

Trnová 1, Trnová

www.chateautrnova.cz

Follow: