Chateau Mcely

Chateau Mcely

Práce, neposlušné děti, nepříjemná tchýně. Asi každý z nás se jednou za čas potýká s něčím nepříjemným, to prostě k životu patří. Naštěstí ale existují místa, kde na všechny starosti zapomenete a pouze si užíváte kouzlo okamžiku. Jedním z takových malých rájů na zemi je i Chateau Mcely nacházející se v malebné vesničce Mcely. K tomuto zámeckému eco-chic hotelu se dostanete nejlépe autem, a pokud vyjíždíte z Prahy, za necelou hodinu se ocitnete uprostřed přírody v krásném zámeckém areálu. Biotopické jezírko obklopené lehátky, letní bar s koktejly a šampaňským, zámecká fontána, dětské hřiště či meditační zahrada. To je jen malý výčet toho, co je v rozsáhlém parku ukryto. Můžete zde tak strávit klidně i týden a každý den objevíte nový skrytý poklad.

Nechte se hýčkat

A co na vás v Chateau Mcely čeká? V první řadě to jsou překrásné pokoje inspirované světadíly a časem. V apartmánu Legenda laděném do světlých krémových tónů vás okouzlí moderní koupelna stylizovaná do doby 19. století a balkonek s překrásným výhledem. Díky romantickému provedení je ideální pro novomanžele nebo všechny, kteří si chtějí dopřát příjemné chvilky se svojí drahou polovičkou. Jako členové královské rodiny se budete cítit v prezidentském apartmá Agape sídlícím ve věži zámku. Kromě dvou prostorných ložnic ukrývá toto apartmá kuchyni s jídelnou, točité schodiště a odpočívadlo. Po příjezdu na vás zde také bude čekat mísa ovoce, zámecká čokoláda a květina. Co víc si přát! V Chateau Mcely myslí i na ty nejmenší, jeden z hotelových apartmánů je vytvořen přímo na míru pro vaši malou princeznu či prince. Apartmá princezny Nely je inspirované dětskou knížkou Nely, princezna ze zámku Mcely, jejímž autorem je majitelka zámku Inéz Cusumano. Tím to ale nekončí. Na vaše ratolesti zde čeká také odpočinek v lázních v podobě zážitkové čokoládové masáže nebo aroma masáže Pan Heřmánek či Slečna Mandarinka. Zní to jako sen, ne?

Že už dětem trochu závidíte? Nemusíte, v lázních Mcely Bouquet Spa si můžete i vy vychutnat širokou škálu terapií, po kterých se budete cítit jako znovuzrození. Absolutní soukromí si zase užijete v privátní venkovní vířivce se saunovým domečkem či v bylinné parní kabině. Až vám po dnu plném relaxace vyhládne, určitě navštivte restauraci Piano Nobile. Kreativní tým pod taktovkou šéfkuchaře Honzy Štěrby vytváří neskutečné delikatesy, není tedy divu, že se restaurace řadí mezi nejlepší v České republice. Po večeři se vydejte do Klubu Alchymista na sklenku vína nebo koňaku.

Chateau Mcely uspokojí i ty nejnáročnější. Rodiny s dětmi si tu mohou užít nezapomenutelný víkend, zamilovaní chvilku romantiky. Pokud plánujete svou přítelkyni požádat o roku, večeři při 101 svíčkách asi jen tak něco netrumfne. A když řekne sladké ano, můžete tu rovnou uspořádat svatbu.

Chateau Mcely v kostce

 • eco-chich hotel v malebné vesničce Mcely
 • čistě přírodní koupací jezírko a prázdninový Mcely Summer Club s veškerým pohodlím
 • rezervaci lze provést online
 • check-in probíhá od 15:00, check-out do 11:00
 • všechny pokoje mají vlastní koupelnu s vanou či sprchou a kávovar
 • apartmány jsou vybaveny klimatizací
 • WiFi k dispozici
 • vhodné pro rodiny s dětmi – možnost pořídit pobyt princezny Nely
 • domácí mazlíčci vítáni
 • součástí je vyhlášená restaurace Piano Nobile
 • v lázních na vás čekají masáže, vířivka i sauna
 • místo nabízí i speciální zážitky (večeře při 101 svíčkách) či pobytové balíčky
 • prostory lze využít pro zásnuby i svatby
 • v e-shopu je možné pořídit kosmetiku, knihy nebo třeba šátky

Chateau Mcely

Mcely 61, Mcely

www.chateaumcely.cz


Follow: