Avocado Gang

Avocado Gang

Ovoce, které obsahuje vitamín C, D, K, E, hořčík, antioxidanty a pomáhá regulovat cholesterol. Ano, řeč je o avokádu. Tuto skvělou potravinu dovedli k dokonalosti v restauraci Avocado Gang, kde vám splní všechny vaše avokádové sny, a to i ty divoké. Toto designové místo, které vás hned na první pohled zaujme velkým barevným stolem, se nachází v pražském Karlíně v ulici Křižíkova. V létě si můžete pokrmy vychutnat na zahrádce, v zimě se schovejte v rozsáhlých vnitřních prostorách s otevřenou kuchyní. Jen dávejte pozor na to, kdy se do Avocado Gang vypravíte. Stejně jako mnoho dalších karlínských restaurací a kaváren má i toto místo o víkendu zavřeno. Což je podle mě velká škoda.

Kulinářský zážitek v Karlíně

Že si avokádový toast dáváte každý víkend a jen tak vás nic nepřekvapí. A zkoušeli jste již avokádový burger? Klasickou bulku zde vyměnili za avokádo a jako přílohy připravili batátové hranolky. Geniální nápad, ještě lepší provedení. Mezi další pochoutky patří čerstvý tuňák obalený v sezamu s avokádem a teriyaki vývarem, miso, ramen či salát s marinovaným lososem. To lze doplnit kvalitním vínem či domácími limonádami. Už se vám sbíhají sliny?

V posledních měsících došlo v Avocado Gangu k velkým změnám. Dříve jste si tu mohli vychutnat vynikající snídaně, to se ale od října 2021 změnilo. Majitelé se rozhodli soustředit na obědy a večeře a vy tak můžete každý všední den přijít na prima oběd z avokáda nebo ve čtvrtek a v pátek na večeři. Pro aktuální informace ale sledujte jejich stránky. Jedním z plánů totiž bylo otevřít v sobotu, kdy by se podávaly brunche.

Avocado Gang v kostce

  • restaurace postavená na jedné surovině – avokádu
  • místo již neservíruje snídaně (pro aktuální informace sledujte jejich sociální sítě)
  • lze platit hotově i kartou
  • restaurace servíruje alkohol
  • v létě můžete posedět na zahrádce
  • místo přijímá rezervace jen po telefonu
  • restaurace je o víkendu zavřená
  • vhodné pro vegetariány i vegany

Avocado Gang

Křižíkova 72, Praha

www.avocadogang.cz

Foto: BoysPlayNice


Follow: