Avocado Bistro: Ráj pro všechny milovníky avokáda

Avocado Bistro

Dneska tu mám něco pro milovníky avokáda. Když jsem se dozvěděla o otevření prvního avokádového bistra v Praze, věděla jsem, že se tam budu dříve či později muset zajít podívat. Avocado Bistro otevřelo hned dvě pobočky, jednu v Nuslích a jednu na Vinohradech nedaleko obchodního centra Flora. A právě do té jsem vyrazila na ochutnávku avokádových dobrot. V první řadě musím vyzdvihnout interiéry této pobočky. Hned na první pohled mě okouzlil zelený koutek s rostlinami a obřím svítícím logem, takže bylo od začátku jasné, kde budeme sedět. Ostatní zákoutí jsou také moc pěkná, ale tohle je prostě takovéto Instagramové místečko, které upoutá pozornost. Pokud byste si také chtěli pořídit fotku v tomto stylovém rohu, určitě doporučuji udělat rezervaci, protože je zrovna tohle místo dost plné. A není se čemu divit.

Z Prahy na exotickou dovolenou

Po příchodu se nás ujmula moc příjemná obsluha, která se o nás celou dobu starala. Na začátek jsme si objednali havajskou limonádu a káva a užívali si pobyt na krásném místě. Jedinou věc, kterou bych trochu změnila, je teplota uvnitř bistra. Přišli jsme dovnitř ze zimy a já se těšila, že se zde trochu ohřeji, ale bohužel jsem celou dobu musela sedět v saku a stále mi nebylo zrovna teplo. Jinak jsem se zde ale cítila jako na exotické dovolené v pralese. V létě to tu bude určitě pecka.

Co mi v Avocado Bistro nejvíc chutnalo?

Pokud si zrovna nedáváme degustační menu, snažíme se v restauracích s přítelem objednávat různé pokrmy, abychom toho vyzkoušeli co nejvíce. Takže ani v Avocado Bistro tomu nebylo jinak. Přítel ochutnat avokádové burrito, které bylo super. Přestože burrito nepatří mezi mé nejoblíbenější jídlo, tohle mělo díky přidanému avokádu mnohem lepší chuť. Co mě ale nesmírně překvapilo, byl pokrm nazvaný Avocado Garden. Vůbec bych nečekala, že něco tak jednoduchého, může být tak neskutečně dobré. Přitom se jedná jen o rozpůlené avokádo s hummusem, kari, paprikou a sezamovými semínky. Těchto pár chutí se ale fantasticky doplňuje a vytváří úžasný celek. Pokud tedy avokádo patří mezi vaše oblíbené potraviny, určitě bistro navštivte a sami vyzkoušejte. Věřím, že nebudete litovat.

Interiéry ☆☆☆☆☆/☆☆☆☆☆

Obsluha ☆☆☆☆☆/☆☆☆☆☆

Jídlo ☆☆☆☆☆/☆☆☆☆☆


Follow:
Sdílet: